Люкс Інтер'єр Фабрика Вікон

АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ КОНСТРУКЦІЇ

світлопрозорий фасад

Вентильований фасад

АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ Вікна та двері Розсувні системи Офісні перегородки

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ КОНСТРУКЦІЇ Вікна та двері Розсувні системи

світлопрозорий фасад

Вентильований фасад

Вікна та двері

Відмінне рішення для сучасних інтер'єрів і реалізації складного дизайну.

Переваги: - вузька видима ширина профілю - міцність і надійність - можливість виготовлення великих прозорих конструкцій. За рівнем енергоефективності наші теплі алюмінієві вікна не поступаються металопластиковим. Також наші спеціалісти виконають професійний монтаж з використанням ізолюючих стрічок для максимального енергозбереження.

Ми пропонуємо наступні серії алюмінієвих систем Altest

Холодні профіля: - Pony-375 полегшений віконно-дверної профіль - Universal-450 посилений дверний профіль

Теплі віконно-дверні профіля: - Eskimos-530 полегшений профіль з термомостом 24мм - Comfort-690 посилений профіль з термомостом 24мм - Energy-790 посилений профіль з термомостом 34мм - Optima-650 посилений профіль з термомостом 34мм - Smart-700 посилений профіль з термомостом 39мм

Розсувні системи

Розсувні алюмінієві двері - це ідеальне рішення для скління виходів на тераси, балкони, в зимові сади і басейни. З їх допомогою ви можете створити повну ілюзію простору в ваших інтер'єрах. У закритому положенні розсувні конструкції створюють вид великої скляної стіни, яка без будь-яких проблем відсувається в сторону або складається, забезпечуючи широкий просторий вихід.

Ми пропонуємо такі варіанти розсувних систем Altest: -холодна розсувні система PS-50 -холодна розсувні система Sliding S1000 -тепла підйомно розсувні система LS-70 Вся продукція відповідає високим стандартам якості і має гарантію від виробника.

Офісні перегородки

Це кращий вибір для організації внутрішнього простору офісів і адміністративних приміщень. Ми реалізуємо офісні перегородки під замовлення з одинарним і подвійним склінням. Можемо використовувати в них різні інтер'єрні матеріали і елементи. Пропонуємо профільну систему Altest OFFICE-900.

Система профілів OFFICE-900 розроблена для виготовлення: - внутрішніх офісних перегородок - переговорних кімнат - коридорних зон Вона допоможе розділити торгові площі, а також реалізувати індивідуальний дизайн інтер'єру приміщень різного типу призначення. Видима ширина елементів каркаса перегородок - 50 мм, що дозволяє вписати конструкцію системи практично в будь-який інтер'єр.

Вікна та двері

Ми відібрали лідерів ринку віконних комплектуючих і кращих фахівців, щоб запропонувати вам надійні, довговічні і стильні металопластикові конструкції, а також логічні і ефектні поєднання кращих профільних систем, фурнітури і склопакетів для виконання всіх технічних завдань по тепло і шумоізоляції.

Також наші спеціалісти виконають професійний монтаж з використанням ізолюючих стрічок для максимального енергозбереження.

Для виробництва ми використовуємо: - профілі - Viknalend і Salamander - фурнітуру - Maco Детальніше дивіться в нашому каталозі використовуваних профілів.

Розсувні системи

Стильне і сучасне рішення для скління виходів на тераси, балкони, в зимові сади і басейни. Скляні розсувні вікна і двері в закритому стані створюють повну ілюзію простору, при цьому їх легко можна відсунути в сторону, забезпечивши ще більше простору.

При виробництві ми використовуємо віконний профіль з встановленою спеціальною фурнітурою Siegenia, яка дозволяє стулці зсуватися відносно рами - комфортно, красиво і надійно!

світлопрозорий фасад

Виготовлені нами світлопрозорі фасади поєднують в собі високу технологічність, естетику і максимальну природну освітленість. Ми використовуємо стійко-ригельні системи, які не обмежують свободу творчості архітектора і максимально відкривають будівлю для денного світла.

Стійко-ригельні системи бувають 3 видів: - класичний вид з видимими притискними планками і кришками зовні шириною 50 мм; - напівструктурний з притискними планками-кришками шириною 50 мм; - структурне скління з видимим зовнішнім швом від 15мм. Ми легко інтегруємо в системи віконні стулки різних типів відкриття, дверні та розсувні системи. Пропонуємо універсальну фасадну систему Altest CW50, що дозволяє виготовляти конструкції різного ступеня складності.

Вентильований фасад

Замовляючи вентильований фасад у нас, ви гарантовано отримаєте якісно спроектований і встановлений продукт.

Каркас ми використовуємо виробника KMD, а наповнення з композиту - від різних виробників і в різних кольорах, в залежності від технічних і дизайнерських завдань замовника.

Наш досвід та вміння дозволяють нам виконувати складні проекти різних геометричних форм. Це дозволяє реалізовувати будь-які, навіть найсміливіші, архітектурні та дизайнерські рішення.

Замовляйте вентильовані фасади в Києві і області, в Люкс Інтер'єр - їх надійність підтверджена сертифікатами якості та роками експлуатації!

Сучасна архітектура — це в першу чергу легкість і лаконічність. Забезпечити їх можуть якісні алюмінієві конструкції. В Україні замовити Їх можна через інтернет-магазин компанії-виробника алюмінієвих вікон, дверей, розсувних систем та офісних перегородок luxinterior. В чітко обумовлений термін ви отримаєте якісні, вишукані, стильні, довговічні алюмінієві конструкції, ціна яких в нас на порядок нижча, ніж в середньому по ринку. Для цього в нас організовано чіткий тайм менеджмент і виробництво повного циклу таких конструкцій, як:

  • Вікна. Вони відрізняються максимальною герметичністю, шумоізоляційними властивостями, тонкими рамами. Вікна обладнані ефективною системою вентиляції, легкі в застосуванні, мають витончену, але міцну фурнітуру;
  • Двері. Luxinterior виготовляє їх будь-якого розміру, конструкції та стилю. В них можуть бути передбачені вставки зі скла та інших матеріалів. Завіси, ручки та інша фурнітура естетично привабливі, міцні та легко керовані;
  • Розсувні системи. Їх застосовують на виходах до терас, балконів та інших аналогічних приміщень. Вони створюють ілюзію відкритого простору, надають інтер'єру легкості, хоча наділені відмінними ізоляційними властивостями;
  • Офісні перегородки. Ці конструкції дозволять найбільш ефективно, швидко і якісно зонувати простір будь-якого приміщення. Вони відрізняються стійкістю до впливу різних агресивних факторів, можуть бути з одинарним і подвійним склопакетом.

В luxinterior можна будь-які алюмінієві конструкції замовити з гарантією від 7 років. Вся продукція компанії відповідає найбільш жорстким міжнародним стандартам якості, ефективності та безпеки.

ВСI ПРАВА ЗАХИЩЕНО 2018
CREATED TRUE AG